خدمات فناوری کارآمد اطلاعات می تواند باعث رشد یک شرکت ساختمانی شود

IT Services Can Grow A Commercial Construction Firm

02 تیر 1401 | مهندس نسیم طاهری

خدمات فناوری کارآمد اطلاعات می تواند باعث رشد یک شرکت ساختمانی شود
 یک ارائه‌دهنده فناوری اطلاعات مدیریت شده ، منبع ارزشمندی برای کمک و پشتیبانی در صورت لزوم و در صورت نیاز است.

صنعت ساخت و ساز در مقایسه با سایر بخش‌ها، روند  انطباق فناوری کندی دارد. با این حال، امروز ما شاهد یک تحول در این زمینه هستیم . کسب و کارهای ساختمانی اکنون برای رقابتی تر شدن و ارائه فرآیندهای بهتر برای ایجاد پروژه های ساختمانی به فناوری تکیه می کنند.

بنابراین، نیاز به پشتیبانی مناسب IT هرگز بیشتر از این زمان نبوده است. وظایف خاص مورد نیاز روزانه با استفاده از نرم افزارها و دستگاه های مختلف انجام می شود - از طرح ساخت و ساز تا تکمیل قرارداد. بنابراین، یک ارائه‌دهنده فناوری اطلاعات مدیریت شده برای انجام امور مورد نیاز است .
این مقاله به روش‌هایی می‌پردازد که خدمات فناوری اطلاعات مانند Fusion Computing، یکی از بهترین شرکت‌های فناوری اطلاعات در تورنتو، می‌توانند به رشد و شکوفایی شرکت‌های ساختمانی کمک کنند. بنابراین، برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

- دسترسی به فناوری مناسب را فراهم می کند.
اکثر مشاغل مدرن، از جمله شرکت های ساختمانی تجاری، برای اجرا و ساده سازی عملیات خود به فناوری تکیه می کنند. با این حال، تکنولوژی همچنان در حال تکامل است. به عنوان یک غیر متخصص در فناوری IT، ممکن است همراهی با تغییرات سریع ، چالش برانگیز باشد. استخدام یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده ( متخصص IT) می تواند تضمین کند که شرکت شما به طور کامل به آخرین فناوری روز مجهز است تا از کارایی بالا اطمینان حاصل شود. شما به یک تیم فناوری اطلاعات نیاز دارید  که به خدمات مورد نظر صنعت ساخت‌ و ساز که مطابق با نیازهای شما باشد بپردازد  و بهترین ابزارهایی را که برای استفاده از آن نیاز دارید ارائه دهد.

 دسترسی به فناوری مناسب را فراهم می کند.

به عنوان مثال، بهترین خدمات فناوری اطلاعات می تواند به شرکت ساختمانی شما کمک کند تا از اتوماسیون و هوش مصنوعی (AI) استفاده کند. در حالی که امروزه سیستمهای اتوماسیون بسیاری در دسترس است، همیشه نمی توان به راحتی تشخیص داد که کجا می تواند برای بهبود بهره وری عملیات کسب و کار شما پیاده سازی و استفاده شود. با این حال، یک تیم IT با تجربه می تواند به شما کمک کند تشخیص دهید کدام فرآیندها می تواند خودکار شوند. آنها همچنین می توانند به شما کمک می کنند تا مؤثرترین ابزارهای اتوماسیون را با توجه به نیازها، اهداف و اندازه کسب و کار خود بیابید. در نهایت، آنها می توانند به شما کمک کنند تا راه حل ها را به طور یکپارچه در زیرساخت های فناوری خود ادغام کنید. به غیر از ارائه بهترین فناوری برای نیازهای شما، یک ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات قابل اعتماد همچنین می‌تواند اطمینان حاصل کند که همه ابزارها و نرم‌افزارهای شما به خوبی اجرا می‌شوند تا از عملکرد روان‌تر اطمینان حاصل کنند.

- این کمک می کند تا زمان خرابی و تاخیر در کار را به حداقل برسد.

توقف در زمان و تعطیلی کار ، بدترین دشمن هر کسب و کاری است، حتی بیشتر در صنعت ساخت و ساز. توقف در صنعت ساخت و ساز می تواند منجر به تاخیر در تحویل مشتری شود که رضایت مشتری را کاهش می دهد و  باعث ایجاد تجربه منفی میشود . به طور کلی، خرابی و تاخیر در صنعت ساخت و ساز به دلیل فن آوری های ضعیف  و از رده خارج شده رخ می دهد. در این مورد، یک تیم پشتیبانی فناوری اطلاعات مدیریت شده ، یک رویکرد فعال برای مدیریت عملیات فناوری اطلاعات ارائه می‌کند و در نتیجه به کاهش زمان از کار افتادگی یک شرکت ساختمانی تجاری کمک می‌کند. آنها به انجام تغییرات و بروزرسانی  پیشگیرانه دوره ای بر روی نرم افزارها و ابزارهای فعلی مورد استفاده شرکت های ساختمانی کمک می کنند. در نتیجه میتوانید خرابی های غیرمنتظره ای را که برای کسب و کار شما هزینه دارد به حداقل برسانید. تعمیر و نگهداری منظم دارایی های فناورانه شما به تیم ساخت و ساز شما اجازه می دهد تا روی طرح های خود کار کنند، جلسات مجازی برگزار کنند، محصولات تحویل مشتری را به موقع ارائه دهند و موارد دیگر.
با این حال، به یاد داشته باشید که حتی با وجود یک تیم قابل اعتماد که بر فناوری شرکت ساختمانی شما نظارت دارد، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. خوشبختانه، حتی اگر این مشکلات رخ دهد، ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده شما می تواند به حل مشکلات کمک کند. از آنجایی که آنها در این زمینه متخصص هستند، می توانند به سرعت مسائل مربوط به فناوری را برای جلوگیری از خرابی و تاخیر حل کنند تا بتوانید در کمترین زمان عملیات را از سر بگیرید.

 این کمک می کند تا زمان خرابی و تاخیر در کار را به حداقل برسد.
یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده ،  یک راه حل ایده آل برای مسائل امنیتی در تجارت ساخت و ساز شما است.

- کمک می کند تا کسب و کار خود را ایمن  نگه دارید.
فناوری ، راحتی و ارزش را برای کسب و کار ساختمانی تجاری شما فراهم می کند. با این حال، خطرات ذاتی نیز دارد - از تهدیدات سایبری گرفته تا بلایای طبیعی. به ویژه، حملات سایبری می تواند شرکت ساختمانی تجاری شما را از نظر قانونی، مالی و در چشم عموم فلج کند. گفته می‌شود، بیشتر شرکت‌های ساختمانی، به‌ویژه استارت‌آپ‌ها، با فایروال‌های مدیریت‌ نشده، شبکه‌های پیکربندی نادرست و سیستم‌های آنتی‌ویروس اولیه به‌طور خطرناکی عمل می‌کنند. یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده یک راه حل ایده آل برای مسائل امنیتی در تجارت ساخت و ساز شما است. نقش اصلی یک سرویس فناوری اطلاعات مدیریت شده ارائه امنیت درجه یک به مشتریان خود است. وظیفه  آنها است که از آخرین پیشرفت‌ها در حفاظت از داده‌ها و فضای امنیت سایبری به‌روز بمانند و از اطلاعات کسب‌وکار و مشتریان شما در برابر حملات سایبری محافظت کنند. علاوه بر این، یک سرویس فناوری اطلاعات قابل اعتماد همچنین پشتیبان گیری از داده ها و برنامه های بازیابی میتواند از وقوع فاجعه جلوگیری نماید. به طوری که حتی اگر یک تهدید سایبری مانند باج افزار اطلاعات کسب و کار شما را در اختیار بگیرد یا یک فاجعه طبیعی به محل کار شما آسیب برساند، داده های ارزشمندی را که ممکن است منجر به از دست دادن اطلاعات با ارزش شود از دست نخواهید داد.

بردن
همانطور که می بینید، راه های متعددی وجود دارد که خدمات فناوری اطلاعات می تواند به رشد شرکت ساختمانی تجاری شما کمک کند. برون سپاری با کمک یک ارائه دهنده خدمات IT شخص ثالث قابل اعتماد می تواند به شما در اتخاذ آخرین روندهای فناوری صنعت برای ساده سازی و ایمن سازی فرآیندهای کسب و کارتان کمک کند. به این ترتیب، می توانید بیشتر بر روی رسیدن به ضرب الاجل های خود و مدیریت انتظارات مشتری تمرکز کنید.
 

مطالب مرتبط

بهترین نرم افزارهای محاسبات و طراحی برای مهندسین عمران و معماریTop Softwares For Civil Engineers
کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی عمرانAI In Civil Engineering
10  اپلیکیشن برتر گوشی برای مهندسین عمرانTOP 10 Best Mobile Apps for Civil Engineers
10 مزیت برتر نرم افزار رویتTop 10 Benefits Of Revit
اتوکد یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های طراحی است که هر سال بر امکانات آن افزوده میشودThe Advantages of Autocad for Your Engineering Prototype
ضرورت یادگیری ایتبس برای مهندسین عمران Why Is Etabs Essential For Civil Engineers
آیا مایکروسافت پروجکت برترین نرم افزار کنترل پروژه می باشد ؟What Is Microsoft Project
ETABS یا STAAD Pro ، کدام یک برای مهندس عمران مناسبتر است ؟STAAD Pro vs ETABS Which is Better
چه لپ تاپی برای مهندسین و دانشجویان رشته عمران مناسب است ؟ ( 2021 )Best Laptop For Civil Engineering Students (2021)
Tekla Structures چیست ؟What is Tekla Structures
معماری ماینکرفت: درس‌های یک بازی رایانه‌ای برای معمارانMinecraft Architecture What Architects Can Learn From a Video Game
10 نرم افزار که مهندسان عمران باید بشناسند 10Software Programs To Know In Civil Engineering
آشنایی با نحوه‌ی افزودن زمینه‌ی واقعی به صحنه‌های طراحی با سایت کانتکست از موتور رندر اینسکیپHow to Add Real World Context to Design Scenes with Enscape Site Context
برنامه مدل سازی SketchUp  برای iPad ، هر آنچه یک طراح  نیاز دارد .The Highly Anticipated SketchUp for iPad App is Here
بازی ویدیویی Construction Simulator استرس ساختمان سازی را از بین می برد.Construction Simulator video game takes the stress out of building
بازی‌های ویدیویی می‌توانند آینده ساخت و ساز باشند Video Games Could Be the Future of Construction

نظر دهيد

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تائید منتشر میشود .